بولدر بومی لولو Demitro و برادر جان اول تشکیل یک گروه راک با هم به عنوان نوجوانان خواستار آن مارک راهزنان و جلب سابق کوهپایه ابتدایی همکلاسی های phenom فارست Raup در درام. پس از فراق راه با Raup و ساخت راه خود را Spinal Tap-سبک از طریق دیگر طبل های Demitro خواهر و برادر (در حال حاضر 25 و 27) پیوست با جوان Raup چند سال پیش و در صورتی ریش ریش شدن, به عنوان این است در حال حاضر شناخته شده به دنیا آمد.

جان — که او نیز در دنور rock-and-roll گروه Velveteers با یکی دیگر از Demitro خود را خواهر کوچکتر Demi — نقش گیتار و آواز می خواند در صورتی ریش ریش شدن در حالی که لولو آواز می خواند و نقش باس. صورتی ریش ریش شدن را فروزان اولین آلبوم دیو سرعتمنتشر شد و در سال 2018 به بررسی درخشان از دوستداران چیزهای سخت. اما جان و لولو آهنگسازی با کمک تولید و مهندسی تاد Divel در سیلو صدا پیچیده تر است و infatuating از glitzy L. A. راک و حمل و هیچ اثری از لجن/stoner metal.

روز شنبه, فوریه 21 در از دست دریاچه صورتی, ریش ریش شدن — که فقط منتشر شد یک سوزاننده به نام EP اعضای حیاتی و موثر بدن که همچنین تولید مهندسی میکس و مستر توسط Divel — باز خواهد شد برای همه-زن استرالیا در گروه Stonefield. در حال حاضر یک grizzled جانباز از جاده لولو صحبت با من از طریق تلفن از صورتی ریش ریش شدن تور ون در راه به های اخیر فرفره در Crested Butte.

Westword: صورتی ریش ریش شدن فقط چند سال اما برخی از افراد ممکن است به یاد داشته باشید از دیدن شما به عنوان مارک راهزنان قبل از شما بودند شاید حتی به اندازه کافی برای رای دادن.

لولو Demitro: ما فقط جوان’uns. ما شده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. ما شده ایم در گروههای در کلرادو پس از…منظورم جان شده است بازی در گروههای در کلرادو پس از او, مانند, شانزده, و من وقتی که من هجده سال است.

زمانی که Nate [آشپز] جسی [Parmet] و من شروع Yawpers در هیچ نام بار در بولدر در سال 2011 من به یاد داشته باشید همه شما که در اطراف.

آره ما بودند. ما فوق العاده جوان است. ما فقط آغاز شده بود زمانی که شما بچه ها بازی می کردند که هیچ نام و ما تا به حال به تماشای از خارج از آنجا که ما نمی شد به اندازه کافی برای دریافت در.

شما هنوز جوان و از جمله مردم شیرین. که در آن شما پیدا کنید که لبه را سنگین این موسیقی ؟

من فکر می کنم که آن را فقط موسیقی است که ما دوست داریم و این که چگونه ما می خواهم به بیان خودمان. همه ما بسیار بزرگ حس شوخ طبعی به ویژه هنگامی که هر سه ما با هم هستیم. من حدس می زنم آن را فقط موسیقی است که ما و موسیقی ما گوش دادن به و بزرگ شده گوش دادن به, و آن را فقط احساس می کند بهترین برای بیان خودمان را در آن راه.

من قطعا شنیدن واضح تأثیرات مانند Black Rebel Motorcycle Club و تو را آه می بیند اما من اشتباه می گویند که وجود دارد این است که برخی از اوایل’90s سنگ در آن وجود دارد بیش از حد ؟ آلیس در زنجیر?

آره کاملا. من فکر می کنم جان قطعا با الهام از آنها واقعا رسم میکنیم از بسیاری از ژانرهای مختلف است. ما همیشه بحث در مورد چگونه متنوع لیست پخش ما هستند که ما در ون. اما آره منظورم Smashing Pumpkins قطعا. T. Rex نیز هست. ما را از بسیاری از مکان ها و گوش دادن به بسیاری از انواع مختلف موسیقی است.

آیا شما احساس می کنید مانند موسیقی سنگین خوب مخاطبان در دنور و تخته سنگ و یا آن را دشوار است ؟

آن را قطعا احساس نه به عنوان های زیادی را در بولدر. ما واقعا هرگز قادر به پیدا کردن تو رفتگی در دیوار که در بولدر. آن اتفاق می افتد وجود دارد در حالی که برای, اما آن را واقعا نمی کردن. دنور کمی بیشتر اما هنوز هم من نمی خواهد می گویند که این دنور قوی ترین صحنه موسیقی.

برای کسانی که عشق موسیقی خود را و آن را بزرگ برای دیدن صورتی ریش ریش شدن در جایی کوچک مانند از دست دریاچه, اما آیا شما تا کنون فکر می کنم در حال حرکت در جایی که ممکن است خود را در آغوش نوع موسیقی بیشتر مانند Austin ؟

آره ما در مورد فکر می کردم که قبل از. هر زمان ما به Austin ما می گویند: “مرد آن می تواند سرد به اینجا زندگی می کنند و یا در جایی مانند نشویل.” سنگ سخت است که فقط یک بخش بسیار بزرگتر از خود را و آنها بسیاری باند بیشتر که می آیند و بازی این نوع از موسیقی است. اما من فکر می کنم یکی از دلایلی که ما مثل بازی در جایی مانند دنور است که وجود ندارد تن از گروههای که بازی راک و ما احساس می کنیم می توانید نگه دارید خود ما را در آن محل در اینجا. و ما سفر کرد تمام کسانی که در مکان های نسبتا مداوم بنابراین ما به یک طعم و مزه است و هنوز هم زندگی می کنند در خانه ما شهر.

شما آمده ام تا دایره کامل با فارست بر طبل دوباره.

آره ما تا به حال صف تغییرات, اما آن را فقط به عقب رفته به فارست. فارست اصلی ما درامر. ما همه متولد شده در همان بیمارستان و بزرگ فقط یک زن و شوهر از بلوک های دور از یکدیگر. ما تا به حال در مورد سه روش متفاوت طبل در بین فارست اولین بار و فارست در حال حاضر. طبل سخت برای پیدا کردن و سخت به نگه دارید.

این شاید سخت است نه به پیدا کردن یک درامر اما آن را سخت برای پیدا کردن یک خوب است. فارست می توانید هر چیزی. چه آن را دوست دارم به بازی با کسی که بسیار قابل اعتماد موسیقی?

آن را بزرگ. زمانی که ما شروع به این گروه یاد گرفتم به بازی باس برای این گروه است. بنابراین من آموخته است که چگونه به بازی باس با فارست به عنوان درامر که من فکر می کنم شده است یک تجربه باور نکردنی, چرا که آن را احساس می کند مانند او شده است به عنوان خوب به عنوان او تا زمانی که من او را شناخته ام. منظورم این است که او واقعا خلاق است. او بخش بزرگی از فرایند خلاق است. او یک موسیقیدان بزرگ همه در اطراف و نه فقط بر روی طبل است.

به نظر می رسد مانند طبل یا خیلی خوب آموزش دیده اند اما هیچ ایده چگونه به سنگ و یا آنها را به نوع صحیح از انرژی اما از لحاظ فنی صدا. چگونه فارست باید هر دو ؟ چگونه است که اتفاق می افتد ؟

من نمی دانم! من هیچ ایده چگونه او هر دو از کسانی که همه چیز اما من فکر می کنم که شما راست در مورد آن — گاهی اوقات اگر شما بیش از حد به خوبی آموزش دیده و آن را سخت را برای شما به واقعا احساس می شود و یا خام. من نمی دانم که چگونه فارست کردم که چرا او خیلی خاص است.

چقدر سخت است که آن را به بازی باس و خواندن این آهنگ ؟

آن را قطعا یک چالش است. من خوش شانس جان یک نوازنده باس و همچنین, و او بتواند به من کمک کند کشف کردن آنچه که من نیاز به می دانم که اگر من با داشتن مبارزات. من شده است بازی باس در گروه ما و شما فقط دریافت استفاده می شود به انجام دو چیز را در یک بار و داشتن مغز خود را در دو جدا کردن آهنگ از روی خلبان اتوماتیک.

چگونه می توانم به شما کشش این همه مسائل زندگی به عنوان یک گروه سه نفره انجام تمام کسانی که تکنوازی گیتار بدون از دست دادن ریش ریش شدن?

ما سعی کنید به نگه داشتن همه چیز واقعا شبیه به این برای تلفن های موبایل زمانی که ما در آن زندگی می کنند. این راهی است که ما آن را ضبط نمی شد با تن از overdubs; ما نمی به عقب و انجام بیش از حد به آن, بنابراین آن است که واقعا به ما چگونه بازی همه چیز زندگی می کنند. من هشت رشته باس که من بازی می کنم و این واقعا کمک می کند تا آن را مقدار زیادی از بدن که جان خود را طول می کشد تکنوازی و یا زمانی که او فقط کسانی که خطوط سرب. که واقعا کمک می کند تا با پر کردن این صدا. زمانی که ما بازی زندگی می کنند که واقعا انجام این ترفند زمانی که جان می رود و ما نیاز به آن را نگه دارید به عنوان یک سه تکه.

آیا شما احساس می کنید مانند دنور صحنه حمایت از نوازندگان زن?

آره من می گویند ، به نظر می رسد مانند بسیاری از زنان روبرو باند اتفاق می افتد در صحنه موسیقی در حال حاضر. من می خواهم بگویم من احساس نمی پشتیبانی نشده توسط صحنه است. به نظر می رسد مانند وجود دارد که بسیاری از زنان در آینده و پیشرو در پروژه های خود را و آن را شناخته شده است که در آنها وجود دارد و آنها با استعداد است.

رشد می کند شما ببینید هر زن-fronted باند ساخته شده است که به شما می گویند “من می خواهم به انجام این کار!”

بله قطعا. من می خواهم بگویم وقتی که من اولین آموزش من به یاد داشته باشید تماشای فضل پاتر بازی. دیدن او به بازی و آواز خواندن بود واقعا الهام بخش برای من است. او واقعا تنها کسی که چوب را برای من به دنبال بازگشت.

آیا اهداف خود را با این گروه ؟

اهداف ما همواره فقط به رکورد — دلیل عشق ما ضبط — تا آنجا که ما می توانیم و تور ، ما عاشق تور; ما عاشق بیرون رفتن و دیدن دوستان ما و تبادل نظر سالن و اینکه بخشی از این جوامع است. آن را احساس می کند; ما احساس خوش شانس به این همه مردم در سراسر کشور است که ما می توانید بروید و ببینید و آنها از ما حمایت. ما همچنان ضبط ادامه تور. من فکر می کنم که ما در حال برنامه ریزی برای خیلی شلوغ شروع در ماه مارس و به تابستان بازی برخی از جشنواره ها و انجام برخی تورهای تابستان.

چه همه شما باید انجام دهید به پرداخت اجاره هنگامی که شما در خانه ؟

صادقانه هر آنچه که ما می توانیم. این بستگی به این ماه شما درخواست. همه ما انجام آنچه ما می توانیم.

که چگونه از آن است که مگر اینکه شما یکی از کسانی که نقره ای-قاشق باند.

حتی اگر ما از تخته سنگ یکی ممکن است فکر می کنم که ، متاسفانه نه [می خندد].

Stonefield با صورتی ریش ریش شدن و Ssiigghh بازی در 9 p. m. روز شنبه, فوریه 21 در از دست دریاچه 3602 شرق, Colfax, خیابان. بلیط ها $15-17 دلار و در دسترس از دست رفته دریاچه وب سایت.

گوش دادن به صورتی ریش ریش شدن و بیشتر مورد علاقه های شما از Westword نویسندگان ما Westword کارکنان میدارد لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im