کامل خود را coronavirus راهنمای بقا

  • چگونه به دست sanitiser
  • واکسن ویروس نزدیک به تبدیل شدن به یک واقعیت

Coronavirus ایجاد شده جدید در استرالیا که در آن ما هستند یا سوخت را در خانه و یا اجتماعی فاصله ،

این همه راهنمایی های شما نیاز به سالم ماندن از تمیز کردن به خرید و کار در خانه.

Keeping our homes clean is more important than ever to protect against coronavirus. File picture
media_cameraما نگه داشتن خانه تمیز است مهم تر از همیشه به محافظت در برابر coronavirus. فایل تصویر

تمیز کردن

COVID-19 زندگی می کنند بر روی پلاستیک تا 72 ساعت جراحی تا 48 ساعت مقوا تا 24 ساعت و مس تا چهار ساعت با توجه به یک مطالعه اخیر.

اغلب لمس سطوح مانند دستگیره های درب حمام, وسایل توالت همراه کیبورد و میز کنار تخت باید تمیز شود حداقل هفته.

اگر کسی در خانه خود بیمار است این سطوح باید تمیز روزانه.

شروع به تمیز کردن در تمیزترین منطقه و پایان را در کثیف ترین منطقه برای جلوگیری از آلودگی متقاطع.

کتانی باید به طور منظم شسته و در آب گرم.

نمی لمسی استفاده می شود کتانی در برابر لباس خود را در حالی که حمل. استفاده از یک سبد لباس های شسته شده و یا مشابه.

مکانیکی تمیز کردن با مواد شوینده و آب پس از شستشو و خشک است موثر ترین روش برای از بین بردن میکروب ها از سطوح.

ضد عفونی کننده هستند و تنها لازم است و اگر سطح آلوده شده است.

اگر تمیز کردن یک اتاق که در آن کسی با COVID-19 شده است استفاده از 1000ppm سفید کننده راه حل برای تمیز کردن سطوح و اطمینان حاصل شود شما در حال پوشیدن مناسب تجهیزات حفاظت شخصی مانند یکبار مصرف پیش بند و دستکش و ماسک و عینک.

منبع: Queensland Health مطالعه از NIH/پرینستون/UCLA

Don’t let the joy of finding toilet paper stop you from maintaining social distance. Picture: AAP
media_cameraاجازه ندهید شادی پیدا کردن کاغذ توالت توقف شما را از حفظ فاصله اجتماعی. تصویر: AAP

سوپر مارکت ها

اگر شما می توانید بازدید از سوپر مارکت ها تنها زمانی که لازم و در نظر گرفتن خرید آنلاین مواد غذایی و یا غذای آماده به جای.

اگر از رفتن به مغازه ها اجتناب ناپذیر است سعی کنید برای رفتن در ساکت تر از دوره های.

Woolworths و Coles باید بهداشت ایستگاه های در فروشگاه های سراسر کشور که شامل مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای مشتریان برای تمیز کردن خود را در چرخ دستی و سبد.

شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت که در اگر شما سالم هستند. دولت استرالیا توصیه می کند در حالی که ماسک می تواند کمک به جلوگیری از انتقال از بیماران آلوده به دیگران, آنها توصیه نمی شود برای سلامت اعضای عمومی.

عمل اجتماعی فاصله اقدامات هنگامی که در مکان های عمومی از جمله در سوپر مارکت.

این خدمات عبارتند از ماندن در خانه اگر شما در حال ناخوشی و نگه داشتن یک فاصله 1.5 متر بین شما و افراد دیگر که در آن ممکن است.

منبع: NSW, سلامت, دولت استرالیا, وزارت بهداشت

If you must use public transport follow some basic rules to keep yourself safe. Picture: AAP
media_cameraاگر شما باید با استفاده از حمل و نقل عمومی به دنبال برخی از قوانین اساسی به نگه داشتن خود را امن است. تصویر: AAP

حمل و نقل عمومی

استفاده از حمل و نقل عمومی در اوج دوره اگر ممکن است به تلو تلو خوردن و تقاضا در خدمات.

اگر با استفاده از حمل و نقل عمومی اجتناب ناپذیر است و اطمینان حاصل شود شما عمل اجتماعی فاصله و اقدامات بهداشتی به منظور کاهش خطر عفونت است.

استفاده از بدهی های اعتباری و کارت های حمل و نقل به پرداخت کرایه خود را به عنوان مخالف به پول نقد.

شستن دست های خود را اغلب قبل و بعد از سفر سفر نیست اگر شما احساس ناخوشی سعی کنید برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را پوشش بینی و دهان خود را هنگام سرفه و عطسه جلوگیری از استفاده از ماسک و اگر شما به خوبی و با استفاده از یک دست بر اساس الکل sanitiser با بیش از 60 درصد الکل است.

منبع: حمل و نقل عمومی ویکتوریا, NSW سلامت

Good hand hygiene is the key to safe food delivery. File picture
media_cameraخوب بهداشت دست است کلیدی برای غذای سالم تحویل. فایل تصویر

مواد غذایی تحویل

استرالیا بزرگترین خدمات تحویل مواد غذایی – از جمله Menulog حال بارگذاری می خورد, Dominos پوسته و پیتزا کیپر – در حال حاضر اقدامات برای جلوگیری از انتقال COVID-19 با تماس با ما-تحویل رایگان.

بارگذاری می خورد و Deliveroo نیز ارائه کمک های مالی به رانندگان که تست مثبت به COVID-19 یا مجبور به جدا برای 14 روز.

مواد غذایی استانداردهای استرالیا و نیوزیلند (FSANZ) توصیه کرده است آن است که “بعید است” COVID-19 می تواند انتقال از طریق مواد غذایی است.

همانطور که برای مواد غذایی ظروف یک مطالعه اخیر نشان داد COVID-19 می تواند زنده ماندن در پلاستیک به مدت 72 ساعت و مقوا تا 24 ساعت.

پروفسور رامون شعبان بالینی صندلی از عفونت پیشگیری و کنترل بیماری در بیمارستان وست مید و دانشگاه سیدنی گفت: در حالی که COVID-19 بود نه انتقال از طریق مواد غذایی در یک “حس معمولی”, خطر ابتلا به این ویروس از علامتی مواد غذایی گرداننده و یا تحویل رانندگان می یابد می تواند با محدود کردن سطح تماس بگیرید.

“اینطور نیست که ما می توانیم انتظار داشته باشیم که همه چیز که می شود با تحویل به خانه ما در حال رفتن به آلوده,” او گفت:.

“اتخاذ خوب بهداشت دست است که واقعا بسیار مهم است که تعامل ما با محیط زیست ما و دیگران است.”

NOVA breakfast radio host Ryan 'Fitzy' Fitzgerald spent time in isolation working from home before testing negative for coronavirus. Picture: Toby Zerna
media_cameraنوا صبحانه مجری رادیویی رایان ‘Fitzy’ فیتزجرالد صرف زمان در انزوا کار از خانه قبل از تست منفی برای کوروناویروس. تصویر: توبی Zerna

مقابله با انزوا

صحبت کردن با دیگر اعضای خانواده در مورد COVID-19 برای کاهش اضطراب است.

نگه دارید تا یک زندگی عادی روزمره به عنوان آنجا که ممکن است.

ورزش به طور منظم در خانه. ورزش است ثابت شده برای درمان استرس و افسردگی است.

درخواست خود را به خانواده و دوستان و یا دیگر اعضای خانواده را انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را و دارو را برای شما. اگر این ممکن نیست, شما ممکن است قادر به سفارش مواد غذایی و دارو به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن.

ترتیب به کار از خانه.

بپرسید مدرسه فرزند خود را به عرضه تکالیف و یا مشق شب از طریق پست و یا ایمیل.

اگر شما در حال به اشتراک گذاری با دیگران به عنوان آنجا که ممکن است شما باید از هم جدا می پوشند فولاد, ماسک, اگر شما در همان اتاق به عنوان شخص دیگری با استفاده از یک حمام جداگانه و جلوگیری از به اشتراک گذاشته و یا بخش های عمومی.

آیا به اشتراک گذاشتن یک اتاق با افرادی که در معرض خطر ابتلا به بیماری شدید مانند افراد مسن و یا کسانی که با قلب ، ریه ، کلیه شرایط و یا دیابت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و پشتیبانی در حالی که در خانه انزوا تماس ملی coronavirus اطلاعات سلامت خط 1800 020 080.

منبع: Australian Government Department of Health, NSW سلامت

People with COVID-19 have been shown to develop antibodies. Picture: AFP/Centers for Disease Control and Prevention/Alissa Eckert
media_cameraمردم با COVID-19 نشان داده شده است به منظور توسعه آنتی بادی است. عکس: AFP/مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری/Alissa اکرت

بیشتر راهنمای بقا

چگونه برای کمک به کودک خود را مقابله با COVID-19-whammy

چرا شما نیاز به یک bushfire طرح شیوع کروناویروس

پایان دادن به انزوا

می توانم COVID-19 بار دوم ؟

تا به امروز هیچ مدرکی از COVID-19 تکراری در یک بیمار که بهبود از این بیماری است.

پروفسور رامون شعبان بالینی صندلی از عفونت پیشگیری و کنترل بیماری در بیمارستان وست مید و دانشگاه سیدنی توضیح می دهد: “ما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد افرادی که COVID-19 توسعه آنتی بادی است که انسان پاسخ بدن به عفونت و این آنتی بادی هستند چه با استفاده از بدن برای مبارزه با عفونت های آینده”.

“ما می توانیم کاملا احساس اعتماد به نفس است که این رفتار در بسیاری از راه های دیگر است که مشخصه یک ویروس تنفسی بوده و هیچ شواهدی از recrudescence.”

چه اتفاقی می افتد در پایان از 14 روز انزوا دوره?

اگر شما از توسعه علائم پایان انزوا دوره شما قادر به دوباره وارد جامعه است. اگر شما علائم ظرف 14 روز پس از بازگشت به استرالیا یا ظرف 14 روز از آخرین تماس با یک مورد تایید شده شما باید بلافاصله به دکتر مراجعه کنید. شما باید باقی می ماند در انزوا تا زمانی که مقامات بهداشت عمومی اطلاع شما آن را بی خطر است برای بازگشت به فعالیت های معمول خود را.

منبع: Australian Government Department of Health

Working from homes has its challenges, but there are ways to stay connected. Picture: AFP
media_cameraکار از خانه تا چالش های آن, اما, وجود دارد راه برای همیشه در ارتباط ماندن. عکس: AFP

کار از خانه

می توان آن را وسوسه انگیز به نوبه خود تخت خود را به یک دفتر گول زدن تصویری, تماس, و کار در هر ساعت شما مناسب است اما کارشناسان هشدار استرالیا در حال رشد کار از خانه ارتش برای جلوگیری از این مشکلات به ماندن مولد و سالم است.

در حالی که کار از خانه را ساده تر خواهد شد برای برخی بیش از دیگران آنها توصیه به ایجاد یک دفتر خانه یک روال مذاکره با مشاوره ازدواج و روشن کردن وب کم در طول کنفرانس تلفنی برای حفظ تماس های اجتماعی.

Onya مدیر عامل هیلی کلارک که مدیریت یک تیم از کارکنان از راه دور گفت: زندگی در خارج از محل کار لازم نیست به احساس منزوی و بسیاری از کارگران در واقع صحبت کردن با مشتریان و همکاران بیشتر در طول روز است.

“من نمی باید کمتر ارتباطی کار از خانه چون من هنوز صحبت کردن به مردم در اسکایپ و یا از طریق تلفن در تمام طول روز هر روز” او گفت:. “آن را نمی ممکن است همان نوع chitchat است که شما هنگامی که کسی قطره به دفتر هر چند شما باید برای یادگیری به خواندن شنوایی نشانه ها بیشتر از نشانه های بصری.”

استرالیا و موسسه مدیریت و اجرایی استاد گری مارتین توصیه می شود کارگران مطمئن شوید که آنها نگه داشتن کامپیوتر خود را به دوربین تبدیل شده است در هنگام شرکت در کنفرانس های ویدئویی و تماس بیش از سیستم عامل مانند زوم, Skype, Google Hangouts GoToMeeting سیسکو WebEx و شل.

چهره به چهره با بخش مهمی از ماندن اجتماعی متصل او گفت: اگر او هشدار داد کارگران به مذاکره با دیگران در خانواده شده بود که او نیز به خانه فرستاده می شود به کار می کنند.

“داشتن یک تقویم به اشتراک گذاشته در مورد تعهدات خود را می تواند کمک کند چرا که شما نمی خواهید به مردم دعوت بیش از زمانی که شما در وسط یک تلفنی,” او گفت:.

خانم کلارک گفت: این نیز مهم ایجاد اختصاصی محل کار در خانه تهیه روزانه, لیست وظیفه و به تنظیم کار به طور منظم بار به نگه داشتن روز خود را در مسیر.

“بزرگترین توصیه در مورد کار از خانه است و فقط برای شروع روز به طور معمول. اگر شما فقط رول از تخت و اقامت در, سهامی خاص, آن را سخت به ماندن با انگیزه,” او گفت:.

در اصل منتشر شده خود را به عنوان کامل coronavirus راهنمای بقا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im