آن را به عقب! با بیش از 1200 نشان می دهد در این سال Adelaide Fringe, ما اینجا هستیم برای کمک به شما تصمیم می گیرید که در آن به چلپ چلوپ خود را سخت به دست آورده پول نقد با ‘Tiser حاشیه مشاور.

پس از برنده شدن در یک بین المللی رسانه های دیجیتال جایزه در سال گذشته ما حاشیه مشاور 2020 و حتی بیشتر کاربر پسند و مفید است. آن را ضروری برنامه ریز خود را برای جشنواره های نجومی.

پس چه چیزی آن را انجام دهید ؟ این ‘Tiser حاشیه مشاور مصالح اطلاعات جامع در هر نشان می دهد ما با اعتماد منتقدان بررسی و خواننده بازخورد بنابراین شما می دانید چه گرم است و چه چیزی نیست.

با به روز رسانی ابزارهای جستجو, شما می توانید فیلتر کردن نتایج با هر ترکیبی از نوع طبقه بندی برگزاری ستاره امتیاز و یا تاریخ. این که آیا شما پس از بزرگسالان تنها سیرک, خانواده, دوستانه, کمدی و یا فقط نشان می دهد که ما داوران اهدا شد, پنج ستاره, حاشیه مشاور شما پوشش داده شده … و هنگامی که شما ساخته شده یک تصمیم شما فقط با یک کلیک دور از خرید بلیط.

The ’Tiser Fringe Adviser aggregates info about shows with our reviews and audience ratings.
media_cameraاین ‘Tiser حاشیه مشاور مصالح اطلاعات در مورد نشان می دهد که با بررسی ما و مخاطبان رتبه بندی.

مرحله 1

رفتن به تبلیغ.com.au/fringeadviser

اگر شما یک تبلیغ دیجیتال مشترک, شما در حال حاضر دسترسی داشته و می توانید شروع به کاوش تا به مرحله بعدی بروید. اگر شما یک مشترک خبر خوب این است که ما در حال حاضر ارائه ارزان ترین ما پیشنهاد اشتراک – فقط $1 برای اولین بار در 28 روز. فقط با کلیک بر روی حاشیه مشاور را “اشتراک” را فشار دهید برای ثبت نام.

مرحله 2

استفاده از تاریخ فیلتر برای انتخاب روز (یا چند روز) زمانی که شما می خواهید به بیرون بروید. و یا اگر شما به دنبال برای یک خاص نشان می دهد فقط نوع نام را در جعبه جستجو.

مرحله 3

بیایید فیلتر کردن نتایج. را انتخاب کنید مورد علاقه خود را دسته مانند کمدی و یا تئاتر و یا سحر و جادو. شما می توانید انتخاب بیش از یک گزینه در یک زمان و شما می توانید محدود کردن زمینه بیشتر با انتخاب طبقه بندی (برای پیدا کردن نشان می دهد که مناسب برای تمام سنین و یا کسانی که تنها برای بزرگسالان); امتیاز (این نوع نشان می دهد که ما بررسی کرده ایم با ما داوران’ امتیاز از 5 ستاره); و محل برگزاری.

... or by category ...
media_camera… و یا توسط دسته …

مرحله 4

همه چیز در مورد خود را در لیست نشان می دهد و پیدا کردن زمان و جایی که آنها هستند. شما می توانید نشان می دهد که شما علاقه مند به دیدن یک لیست مورد علاقه و سپس مشاهده مورد علاقه خود را در تاریخ بعد از طریق دسته کرکره. هنگامی که شما تصمیم گرفته اید در یک نمایش, کلیک کنید, اطلاعات بیشتر در/خرید بلیط گرفته شود مستقیما به حاشیه پاسخ به پرسشهای سایت … یا ضربه به اشتراک گذاری به شما اجازه دوستان خود را می دانم در مورد نشان می دهد در Facebook.

مرحله 5

اجازه دهید بحث در بررسی! این یکی از حاشیه مشاور ترین ویژگی های مفید – مستقل و پرطرفدار است که به شما کمک می کند کار کردن اگر یک نمایش است که ارزش دیدن دارد.

در طول حاشیه تیم ما از سرگرمی کارشناسان بررسی خواهد شد و بیش از 300 را نشان می دهد و به زودی به عنوان هر یک منتشر شده است یک بررسی را فشار دهید ظاهر خواهد شد که نشان می دهد لیست – فقط کلیک کنید و یا ضربه بزنید به عنوان خوانده شده ما حکم. کتابخانه از بررسی افزایش خواهد یافت و به سرعت در هفته اول و شما می توانید مرتب کردن ردیف بالا نشان می دهد با انتخاب 4 ستاره یا بالاتر در رتبه منو.

ما در حال حاضر شروع به اضافه کردن نظرات پس از ما منتقدان حضور داشتند, لباس, تمرینات برای نشان می دهد از جمله Tartuffe, پس از مرگ, Sh!t تئاتر نوشیدنی رم با شرح و مت بایرن را گیاهخواران – فقط جستجو مشاور و آنها را بررسی کنید.

Arts Editor Patrick McDonald's review of Tartuffe is up now.
media_cameraهنر ویرایشگر پاتریک مک دونالد بررسی Tartuffe است تا در حال حاضر.

به علاوه اگر ما مصاحبه یا نوشته قبلی داستان در مورد هنرمند, شما قادر خواهید بود به عنوان خوانده شده که بیش از حد از طریق یک دکمه پیش نمایش.

پس از شما را دیده ام که نشان می دهد شما می توانید نظر خود را با امتیاز آن را از یک تا پنج ستاره است. به عنوان حاشیه های ایجاد شده شما قادر خواهید بود برای دیدن آنچه که جمعیت نرخ به عنوان standout را نشان می دهد.

کشف آن در حال حاضر: تبلیغ است.com.au/fringeadviser

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im