“شما در حال شکستن بازوی من!”: دیدن پرچم قرمز قانون کاربر سوزان هلمز بازداشت

حقوقی اودیسه از سوزان هلمز بوده است هولناک و عجیب و غریب. او صرف سال تلاش برای پاسخگویی از مقامات پس از او نوزده ساله پسر جرمی هلمز به ضرب گلوله کشته شد به مرگ توسط یک CSU افسر پلیس در نزدیکی دانشگاه پردیس در جولای 2017. سپس بعد از او اقدام به استفاده از کلرادو جدید و جنجالی پرچم قرمز قانون در برابر افسر سوال با تشکیل پرونده افراطی خطر ابتلا به منظور حفاظت و یا ERPO, به نام او, او را هدف قرار داده بود با حکم بازداشت برای دروغ.

آخرین پیچ: هولمز را لشکرگاه صورت گرفت در حالی که او زنده جریان یک مصاحبه با یک کاربر یوتیوب شناخته شده به عنوان timmybmn. در حالی که مجریان قانون نیست دیده می شود در این ویدئو در اینجا مشاهده آنها شنیده می شود ورود هلمز ، به عنوان آنها او را به بازداشت او بارها و بارها فریاد می زند: “شما در حال شکستن بازوی من! شما در حال شکستن بازوی من!”

رسیده از طریق ایمیل هولمز می گوید که او نیاز به “احتیاط با توجه به این مورد است.” با این حال او اشاره می کند که “من در بسیاری از درد فیزیکی…. من فقط از بیمارستان پس از آزادی از زندان است.” او همچنین تایید صحت این ویدئو.

هلمز تبدیل به یک سیاسی پیاده در یک بازی توسط امثال Larimer County Sheriff جاستین اسمیت دیرین دوم متمم مدافع که پیوست شکایت علیه کلرادو تفنگ-کنترل قوانین در سال 2013; آن را در نهایت سقوط کرد. در سراسر بسیاری از سال گذشته اسمیت ابراز نگرانی در مورد پرچم قرمز قانون است که ایجاد یک چارچوب به طور موقت در نظر گرفتن اسلحه و دور از آن به عنوان یک خطر برای خود و دیگران. پس از هلمز مستقر او ERPO او اعلام کرد در ژانویه 15 Facebook پست که اقدامات او نشان داده شده اندازه گیری را “فوق العاده ای رویه کمبود” و متهم او را از “تقلب”.

روز بعد, ژانویه 16 قاضی رد هولمز ERPO. اما پس از آن او به ما گفت که او احساس نمی کند او نقض قانون زمانی که او مشخص شده یک بخش از سفارش فرم با این مضمون که “من یک فرزند مشترک با مخاطب است. (صرف نظر از ازدواج و یا این که آیا شما زندگی می کردند با مخاطب در هر زمان.)”

البته کودک در سوال این است که جرمی که هلمز با مته سوراخ کردن و مطرح و Phil Morris فوق افسر پلیس کشته شدند پس از این نوجوانان نقل مکان کرد و به سرعت در مسیر خود را در حالی که مسلح به چاقو — یک عمل است که مادر او معتقد است پلیس رسوب زیاده.

“من مشورت دو وکیل که در مورد زبان قبل از پر کردن ERPO — و یکی از آنها یک استاد حقوق” او گفت:. “بنابراین من در واقع مشاوره حقوقی قبل از چک کردن اینکه جعبه.” او افزود: “من احساس نمی مثل من perjured خودم. من نمی.”

این ادعا به اندازه کافی برای مقامات. در ژانویه 31, پس از صدور حکم Larimer County Crime Stoppers اعلام کرد او تحت تعقیب ترین فرد در کل صلاحیت برای این هفته است. سپس در 4 او نشستم به چت با timmybmn به عنوان افسران تلاش برای به دست آوردن ورود به محل اقامت خود به عنوان اسیر در زیر کلیپ.

به عنوان شما را بشنود, پس زمینه صدای بلندتر کنید در اطراف این ویدئو را بیست دقیقه و سه دقیقه و یا تا بعد چراغ شروع به چشمک زدن و هولمز می گوید: پلیس در حال آمدن به خانه اش. او به نظر می رسد کشیده کردن دوربین به عنوان او می سازد ادعا می کند در مورد بازوی صدمات و در عرض چند ثانیه او نیمی از پخش به طور ناگهانی به پایان می رسد.

یک به روز رسانی تصویری از timmybmn منتشر شده در فوریه 5 نشان می دهد که هلمز به حال ارسال شده در اوراق قرضه اما هنوز در بازداشت هستند. او در پاسخ به Westword فقط بعد از 4 بعد از ظهر دیروز.

حکم برای هلمز اشاره به ظن شهادت دروغ و تلاش برای نفوذ در یک بنده یک جفت از کلاس 4 جنایات. اگر او به جرم او می تواند بین دو تا شش سال زندان و $2 ، 000-$500,000 خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر