در تاریکی روشن کردن تلاش به دست ماسک رایگان در هانتینگتون بیچ

هانتینگتون بیچ (CBSLA) — دو در تاریکی رفت و به هانتینگتون بیچ به دست ماسک رایگان به beachgoers در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این ویدئو با عنوان “حل ماسک کمبود در هانتینگتون بیچ” مشاهده شده است بیش از 900,000 بار.

Chad Kroeger و JT پار آغاز این ویدئو گفت: “بچه ها ما یک درمان برای, ماسک کمبود.” آنها برگزاری یک نشانه بزرگ است که گفت: “رایگان ماسک” و یک جعبه ماسک را به عنوان آنها راه می رفت در نزدیکی ساحل.

آنها تبدیل کردن توسط چند نفر که تحت اورنج کانتی دستورالعمل باید به استفاده از پوشش صورت در همه زمان ها ، یک مرد نیز به نظر می رسد می خواهید به مبارزه با آنها و آنها پاسخ داد: “ما در حال تلاش برای مبارزه با هر کسی. ما فقط می خواهید به دست از ماسک است.”

“جالب است که چگونه مردم تفسیر آن را به عنوان یک شخصی قضاوت” Kroeger گفت.

Kroeger که فرو می خورد و در هانتینگتون بیچ اغلب گفت که او متوجه بسیاری از مردم پوشیده نیست پوشش صورت و فکر یک راه برای نزدیک شدن به موضوع خواهد بود به دست آنها بدون هیچ هزینه پس دوست خود را به حال عرضه است.

Kroeger و پار پشت کمدی کانال یوتیوب چاد عمیق می رود که ارسال شده ماسک تصویری. آنها اعتراف میکنند که در ابتدا تردید در مورد اثربخشی ماسک, اما آن را در زمان به طور جدی تر پس از یک دوست که حاضر به پوشیدن یک آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“در این مرحله ما نمی خواهیم که به اتفاق می افتد به هر کس دیگری” Kroeger گفت.

این جفت ارز گفت: به عنوان به زودی به عنوان آنها به یک منبع اضافی از ماسک های آنها در حال رفتن به سعی کنید به آنها را در سن کلمنت.

مرتبط: Orange County گزارش 911 جدید کروناویروس موارد 20 اضافی مرگ و میر

اورنج کانتی مقامات بهداشتی گزارش 911 اضافی coronavirus موارد و 20 مورد جدید در روز چهارشنبه. به تاریخ countywide مجموع در حال حاضر در 27,031 موارد و 455 مرگ و میر.

فیلم های مختلف نشان داده اند که درگیری بیش از ماسک صورت در نقاط مختلف کشور است. در لس آنجلس یک maskless معامله گر جو خریداران به نام مردم گفتن او را به پوشیدن ماسک “دموکراتیک خوک.” یک گارد امنیتی که مقامات می گویند که یک مرد در خارج از Gardena فروشگاه — پس از آنها جنگیدند بیش از او با پوشیدن یک ماسک — بود به اتهام قتل. در جای دیگر در فلوریدا یک مرد دیده می شد در فیلم فریاد در فروشگاه پس از بازگردانده شدن پرسید که چرا او نمی پوشیدن چهره و پوشش به عنوان مورد نیاز در همه Costco مکان.

مراکز کنترل بیماری ها توصیه می کند با پوشیدن پارچه تمیز پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر فیزیکی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ. بسیاری از استان ها از جمله لس آنجلس و اورنج کانتی نیز با صدور دستورالعمل های خود را که نیاز به استفاده از ماسک ،

CDC در روز سه شنبه تأیید کرد که آخرین تحقیقات نشان می دهد که پوشش صورت به عنوان یک ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

“ما در حال دفاع در برابر COVID-19” گفت: CDC مدیر Dr. Robert R. Redfield. “پارچه پوشش صورت یکی از قدرتمند ترین سلاح ما باید به سرعت و متوقف کردن گسترش ویروس – به ویژه هنگامی که استفاده جهانی در یک جامعه تنظیم می باشد. همه آمریکایی ها باید مسئولیت برای محافظت از خود و خانواده و جوامع خود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de