Zeigler گروه خودرو اعلام کرد که از آن خواهد شد یک بار دیگر جایزه در مجموع $100,000 در بورسیه از طریق آن Zeigler خانواده برنامه کمک هزینه تحصیلی. برنامه بورس تحصیلی در حال حاضر در سال دوم خود را به کارکنان و اعضای خانواده خود را و/یا وابسته.

“هدف ما در Zeigler همواره به مراقبت از کارکنان خود را به خانواده ها و جوامع ما. این من به ارمغان می آورد و من می دانم که بقیه تیم ما شادی بزرگ می شود قادر به سرمایه گذاری در فردا رهبران امروز” گفت: هارون Zeigler رئیس و صاحب Zeigler گروه خودرو.

                                                                                                                                                                                                                       

دریافت کنندگان انتخاب شدند توسط Zeigler خانواده کمیته بورس که در زمان به در نظر گرفتن هر متقاضی علمی و شخصی دستاوردهای فعالیت های فوق برنامه و نیاز مالی است.

این کمیته تصمیم گرفت تا جایزه کمک هزینه تحصیلی به دانش آموزان 11 این ماه; با نه دریافت $10,000 و باقی مانده $10,000 تقسیم به طور مساوی میان دو خواهر و برادر: Kelli و کوین اردن.

این Zeigler خانواده دانش 2020 برندگان:

• کاترین Austin, 20 دانشگاه ویسکانسین-پلتیویل: کشاورزی و حسابداری (جف Austin, Mercedes-Benz هافمن استتس)

Catherine Austin: "I'm so happy to receive this scholarship because it will cover most of my tuition. This will relieve a great amount of my financial stress and allow me to concentrate on my academics."

کاترین آستین: “من خیلی خوشحال به دریافت این بورس تحصیلی به دلیل آن را پوشش بسیاری از شهریه. این از بین بردن مقدار زیادی از استرس های مالی و به من اجازه می دهد به تمرکز بر روی دانشگاهیان.”

                                                                                                                                                                                                                       


دنور Borst, 18, Lakeshore دبیرستان Grand Valley State University: کسب و کار (استیو Borst, Zeigler Plainwell فورد)

• Zachary Cardis, 18, لاول دبیرستان, Davenport, دانشگاه:, کسب و کار, بازاریابی و فروش (جیسون Cardis, Zeigler فورد از لوول)

• Kelli اردن, 19, Lincoln-راه شرق دبیرستان ژولیت Junior College: روانشناسی (تام اردن — BMW اورلند پارک)

• کوین اردن, 17, Lincoln-راه شرق دبیرستان دانشگاه ایالتی اوهایو: مدیریت کسب و کار (تام اردن — BMW اورلند پارک)

• کمدن Kalleward, 20 دانشگاه میشیگان: کسب و کار (بث Kalleward, Zeigler گروه خودرو)

• برایان اوکانر, 21, Western Michigan University: علوم زیستی (میشل تپه Zeigler فورد از Elkhart & Zeigler موتورسواری)

• Konnor McLeod, 19 دانشگاه ایالتی میشیگان گسترده کالج کسب و کار-بازاریابی و فروش

• اندرو میلر 26 دانشگاه میشیگان دانشگاه کلرادو: کسب و کار کارشناسی ارشد (پایداری/کارآفرینی) (بروس میلر Zeigler گروه خودرو)

                                                                                                                                                                                                                       

• آماندا Pflaumer, 20, کالج Elmhurst: عدالت کیفری قبل از قانون (اسکات Pflaumer, Zeigler Schaumburg CDJ)

Amanda Pflaumer: "I am so grateful to be a recipient of this scholarship because my education has always been so important to me and I want to continue to pursue a career as a lawyer."

آماندا Pflaumer: “من سپاسگزار به یک دریافت کننده این کمک هزینه تحصیلی به دلیل آموزش و پرورش بوده است بنابراین برای من مهم است و من می خواهم برای ادامه به دنبال یک حرفه ای به عنوان یک وکیل.”


مایکل Shumaker, 18, Gull Lake دبیرستان Grand Valley State University: علوم کامپیوتر (جف Shumaker Zeigler هوندا از کالامازو)

Awardees مورد نیاز برای شرکت در 4 سال یا 2 سال دانشگاه کالج یا مدرسه تجارت در پاییز عبارت زیر را پذیرش بورس تحصیلی. برندگان از 2019 رفته اند برای حضور در دانشگاه ایلینویز و دانشگاه ایالتی میشیگان دانشگاه لویولا دریاچه برتر دانشگاه و همچنین به عنوان های مختلف تجارت مدارس و کالج ها.

گذشته از این کمک هزینه تحصیلی برنامه Zeigler نیز ارائه می دهد کارکنان آموزش از طریق تعدادی از برنامه های داخلی مانند آن Zeigler دانشگاه سخنران سری به منظور کمک به آنها را با ارائه یک مسیر روشن برای تبلیغات. در سال 2019 به تنهایی نمایندگی گروه ترویج بیش از 150 کارکنان به موقعیت های جدید با بسیاری از ماندن با این شرکت برای چندین سال.

Zeigler همچنین اعلام کرد در ماه گذشته است که فروشنده را پوشش 100 ٪ از هزینه های مراقبت های بهداشتی برای ماه مه و ژوئن برای همه کارکنان خود را که در حال حاضر مشغول به کار در آن زمان و یا برای کسانی که برنامه ریزی برای بازگشت به کار توسط مه 1 سال 2020 است.

تحت این برنامه جدید Zeigler را ساعتی کارکنان نیز دریافت 10 دلار در هر ساعت افزایش در پرداخت بعد از 8 هفته از شروع, آوریل 1 با میانگین ساعتی کارمند نرخ در حدود 15 دلار در هر ساعت. علاوه بر این همچنین برای بعد از 8 هفته از شروع مارس 1, همه نرخ techs در سراسر سازمان را تضمین 40 ساعت در هفته و تمام سفارش فروش تکرار خواهد شد اضافی دریافت 400 دلار در هر هفته.

“من فکر می کنم ما باید یک طرح بسیار جذاب وجود دارد. من فکر می کنم آنچه ما در حال انجام است کاملا بی سابقه ای در, من فکر نمی کنم هر سازمان دیگری انجام داده است اما ما در بی سابقه بار بیش از حد. و ما می خواهیم به یک رهبر در صنعت در حال حرکت رو به جلو و مطمئن شوید که همه از کارمندان ما در حال مراقبت از گرفته شده است, و آنها را شاد و امن و سالم” گفت: Zeigler.

در مورد Zeigler خودرو گروه

Zeigler خودرو گروه یکی از بزرگترین متعلق به بخش خصوصی فروشنده گروه در کشور با 75 franchises و 30 مکان در ایالت ایلینوی ایندیانا و میشیگان. خودرو مارک های ارائه شده شامل تمام داخلی و اکثر وارد کنندگان.

تاسیس در سال 1975 شرکت رتبه میان بالای 1 درصد از نمایندگی های خودرو در ایالات متحده به دست آورده به رسمیت شناختن برای تعهد خود را به خدمات به مشتریان و رضایت کارکنان. به تازگی Zeigler گروه خودرو بود که نام یکی از 101 بهترین و درخشان ترین شرکت برای کار در کشور و به طور منظم به نظر می رسد در منطقه ای لیست ایلینوی و میشیگان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de