Zerosmoke – می گویند خداحافظ به سیگار کشیدن

[ad_1]

ترک سیگار ممکن است به نظر می رسد یکی از سخت ترین چیزهایی که شما همیشه انجام دهید. اما در نهایت با عمل به آن آسان تر می شود. مطالعات نشان داده اند که هر بار که شما سعی به ترک شما را افزایش می دهد شانس خود را از ترک ، اما به منظور بهبود شانس خود را برای ترک آن است که همیشه توصیه به کمک مناسب ترک کمک کند.

ترک سیگار نمی آید به راحتی و نیاز به مقدار زیادی از شجاعت و انضباط و قدرت اراده است. وجود دارد مقدار زیادی از ترک سیگار ایدز در دسترس کردن کانتر این روز است. بسیاری از روش ها استفاده شده است برای کمک به ترک سیگار مانند تغییر طعم توتون و تنباکو; ترک سیگار, رژیم غذایی که با محدود کردن نیکوتین هوس و ترکیبی از ویتامین ها. اما شما باید قادر به تصمیم می گیرید که کدام روش شما بهترین کت و شلوار و یا به شما کمک خواهد کرد. مختلف وجود دارد جایگزینی با نیکوتین درمانی در دسترس وجود دارد اما یکی دیگر از درمان است که اعتصاب وتر با بسیاری از کسانی که می خواهید به ترک و که Zerosmoke.

Zerosmoke این نسخهها کار بر روی مفهوم طب فشاری. هدف از درمان است برای استراحت سیگاری و انتشار اندورفین (تسکین درد مواد ساخته شده است که به طور طبیعی توسط بدن) به تکثیر اثرات نیکوتین در مغز است. Zerosmoke یک محصول است که شامل دو آهن ربا.

Zerosmoke متفاوت از روش سنتی آدامس نیکوتین. آدامس نیکوتین است که یک فرم از جایگزینی که در آن نیکوتین گرفته شده است از طریق دهان است. اما آن را می تواند داشته باشد ممکن است عوارض جانبی مانند سوزش گلو, دهان زخم سکسکه و حالت تهوع و غیره.

نوع دیگری از درمان جایگزینی با نیکوتین است که نیکوتین وصله. تکه های ارائه دقیق دوز نیکوتین از طریق پوست. با این حال این تکه های بیش از حد نیست و عاری از عوارض جانبی است. هر کسی با استفاده از آنها یک likeliness از درد و رنج از سوزش پوست – قرمزی و خارش است. این تمایل وجود دارد که احساس سرگیجه نیز منجر به تهوع و استفراغ است. مردم با استفاده از تکه های نیکوتین نیز شکایت از مشکلات خواب و رویاهای غیر معمول.

Zerosmoke از این عوارض جانبی. Zerosmoke بر اساس وابسته بگوش یا سامعه درمانی شامل دو زیستی-آهن ربا است که ایجاد نقطه فشار در گوش خارجی. این آهن ربا فقط باید قرار داده در گوش خارجی بدون سوراخ کردن بدن از طریق پوست. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است. دو آهن ربا قرار دادن فشار در یک نقطه در گوش و در نتیجه کاهش ولع مصرف برای مصرف سیگار است. سادگی از این محصول ایجاد موج از شک و تردید در میان بسیاری از.

برخی احتیاط می کند و باید برای استفاده از Zerosmoke. افرادی که با استفاده از ضربان ساز دانسیته کاشته پمپ انسولین و یا هر شکل دیگری از الکترو-دستگاه های پزشکی باید با استفاده از Zerosmoke. زنان باردار نیز باید خودداری از استفاده از Zerosmoke. نگه داشتن آهن ربا در یک فاصله از دیسک های کامپیوتر, صوتی/تصویری و نوار و کارت های اعتباری. همچنین این آهن ربا نگهداری باید دور از دسترس از کودکان ترس از بلع. اگر این اقدامات وجود دارد تنها مثبت این محصول است.

[ad_2]