Ziehm: ایلینوی PGA تجدید نظر برنامه شامل رویداد جدید

چگونه این تغییر طراوت از سرعت?

در یک سال که در آن همه گیر نگرانی مجبور به لغو بسیاری از مسابقات گلف و تعویق دیگران ایلینوی PGA اضافه کردن یک رویداد به آن تا حد زیادی اصلاح شده برنامه.

                                                                                                                                                                                                                       

این IPGA مسابقات فصل بود برای شروع در ماه آوریل اما این رویداد برای اولین بار است که در 6 ژوئیه با اولین پنج بازی سکته مغزی حوادث. این یکی در شاهین باشگاه های کشور در سنت چارلز.

جدید به تجدید نظر در برنامه دو روزه تیم ملی Metamora زمینه. در حال حاضر آن را به نام پاییز Bestball. این IPGA مسابقات کمیته در حال کار بر روی ورود و فرمت جزئیات.

همچنین شامل در برنامه های تجدید نظر است یک سایت جدید برای ایلینوی PGA بازی بازی مسابقات قهرمانی. از آن شده است برای اولین بار از بخش چهار رویدادهای مهم و سنتی برگزار شد که در ماه مه در Kemper دریاچه در بیشه دراز. در حال حاضر از آن خواهد شد برگزار می شود هفت. 15 تا 18 در الگین باشگاه کشور.

سه نفر از چهار رشته از جمله بازی بازی بازسازی شد. در مورد مسابقه بازی دور اول را بازگشت به سکته مغزی بازی مقدماتی برای بذر با کم 64 پیشبرد به دور دوم.

                                                                                                                                                                                                                       

اوت. 3 تا 5 ایلینوی, باز, برای اولین بار از این رشته تا به حال آن زمینه برای نهایی قبلا برش از 264 156 و تنها یک سایت, سفید, عقاب در Naperville خواهد بود به جای استفاده از این دو استفاده می شود در سال های اخیر است.

گذشته از این رشته های بازیکنان برگزار شده بود در هر دو Eagle Ridge در گلینا یا Metamora زمینه. در حال حاضر آن را می توان Oct. 5 و 6 در کانوی مزارع در جنگل دریاچه و تنها بالای 35 بازیکن در این فصل نقطه جدول رده بندی واجد شرایط خواهد بود. ایلینوی PGA قهرمانی, Aug. 24 تا 26 در مدینه از شماره 1 دوره است و تنها عمده با همان فرمت و محل اصلی برنامه.

Streelman قیمت: ویتون کوین Streelman به پایان رسید یک شات پشت قهرمان داستین جانسون در PGA Tour مسافران قهرمانی یکشنبه و اعتبار خود را در Cantigny و نوک پیکان خود را برای دونده تا پایان در TPC رودخانه ارتفاعات در کانکتیکات. او گفت: دو ویتون دوره مشابه بودند به تور سایت که در آن او گذشته برنده در سال 2014.

“آینده (سه راست) از دست رفته و کاهش, من بسیار خوشحال با این” Streelman گفت: “اما دوری از خانواده برای سه هفته دشوار است. که احتمالا یکی از سخت ترین اجرا می شود برای من. قرنطینه زندگی کردن در اینجا — شما فقط رفتن به هتل نشستن وجود دارد با خود و سعی کنید برای سالم ماندن. آن تنهایی است.”

                                                                                                                                                                                                                       

تور PGA نیست اجازه می دهد بازیکنان در خانواده به سفر به مسابقات. Streelman همسر و دو فرزند خود زندگی می کنند در اسکاتسدیل, Ariz.

Korn کشتی به روز رسانی: Northwestern آلوم دیلن وو گره خورده است برای پنجم در یوتا قهرمانی و نقل مکان کرد به شماره 3 نقطه در Korn تور کشتی را در جدول رده بندی. بالا 25 در پایان 2021 فصل پیش برای PGA Tour.

Northbrook را نیک هاردی که گره خورده به صورت 27th در ایالت یوتا است شماره 19 و دیرفیلد را Vince هند تندرست از یک دور نهایی فروپاشی هفته قبل از بستن برای 18 و بهبود به شماره 35 در جدول رده بندی. از Korn کشتی مدار است که در کلرادو این هفته است.

Frittelli تست مثبت: Dylan Frittelli های حاکم قهرمان از جان دیر کلاسیک آزمایش مثبت برای coronavirus گم شده و پس از برش در مسافران قهرمانی.

“من احساس می کنم بزرگ جسمی” Frittelli گفت. “من شگفت زده و نا امید به مثبت شدن تست.”

به دلیل JDC را لغو Frittelli را JDC عنوان دفاع به تعویق افتاد تا 2021. مسابقه این هفته اعلام کرد که از آن خواهد شد ژوئیه 5 تا 11 همان تاریخ در تور PGA تقویم است که برگزار کرده است در سال های اخیر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de