صهیون ویلیامسون می شود مطلوب حاکم در طرح دعوی در دادگاه توسط ex-عامل

میامی — فلوریدا دادگاه تجدید نظر داده پلیکان rookie صهیون ویلیامسون حرکت به بلوک سابق خود عامل بازاریابی تلاش برای ex-دوک ستاره پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا او موفق به دریافت مزایای نامناسب قبل از بازی برای شیاطین آبی.

سفارش یکشنبه تغییر تمرکز به یک جداگانه اما مرتبط مورد بین همان طرفین دعوا در دادگاه فدرال در کارولینای شمالی.

                                                                                                                                                                                                                       

فلوریدا طرح دعوی در دادگاه واصل تابستان گذشته توسط نخست ورزشی بازاریابی و شرکت رئیس جمهور Gina فورد متهم ویلیامسون و آژانس در حال حاضر به نمایندگی او از نقض قرارداد و به دنبال $100 میلیون دلار خسارت.

که پس از ویلیامسون ثبت شده خود طرح دعوی در دادگاه یک هفته زودتر در کارولینای شمالی برای پایان دادن به پنج سال قرارداد با نخست ورزشی پس از او تصمیم به حرکت به هنرمندان خلاق آژانس.

فورد وکلای ارائه شده بود سوالات در براده ماه گذشته که شامل اینکه آیا ویلیامسون و یا کسی از طرف او به دنبال و یا پذیرفته شده ‘œmoney مزایای نفع و یا چیزهایی از ارزش’� به ثبت نام با دوک. آنها به دنبال پاسخ ظرف مدت 30 روز برای ایجاد حقایق تحت سوگند در پیش از محاکمه کشف روند.

وکلای مدافع برای سال گذشته شماره 1 به طور کلی NBA پیش نویس انتخاب استدلال کرده بود سوال شد ‘œnothing بیش از یک سفر ماهیگیری.’� فلوریدا مدار قاضی David C. Miller رد ویلیامسون اصلی ماندن, درخواست, اما که لغو شد به طور موقت توسط دولت تجدید نظر دادگاه که در حال حاضر ساخته شده است که حکم دائمی جانبداری با ویلیامسون وکیل Jeffrey S. کلاین که فدرال مورد پیشی می گیرد.

                                                                                                                                                                                                                       

در یک پرونده هفته گذشته در کارولینای شمالی مورد نخست ورزشی-Ford وکلای همچنان به استدلال می کنند که در تابستان گذشته از شماره 1 به طور کلی NBA پیش نویس انتخاب نیست با تعریف یک دانش آموز-ورزشکار چرا که او ‘œineligible’� به بازی بازی های کالج های ورزشی. که تشکیل پرونده اشاره شده مسکن برای ویلیامسون خانواده در طول زمان خود را با شیاطین آبی و همچنین سه لوکس Suv ها ثبت نام توسط مادر و ناپدری بین دسامبر 2017 و 2019 – دومی همان ماه ویلیامسون اعلام کرد او را طرفدار در نهایت قبل از برداشت توسط New Orleans Pelicans.

این استدلال در مورد ویلیامسون واجد شرایط مرکز مبارزه قانونی بیش از ویلیامسون حمایت بالقوه است. ویلیامسون طرح دعوی در دادگاه اظهار داشت که نخست ورزشی نقض دولت در ورزش عامل قانون هر دو با عدم عبارتند از تکذیبنامهها در مورد از دست دادن واجد شرایط بودن در هنگام امضای قرارداد و این واقعیت نه نخست ورزش و فورد بودند ثبت نام به عنوان عامل در کارولینای شمالی.

وکلای نخست ورزش و فورد استدلال می کنند یکنواخت ورزشکار عوامل عمل نمی اعمال می شود اگر ویلیامسون بود فاقد شرایط لازم برای بازی بسکتبال کالج از شروع.

دوک بارها کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد دلیل آن نیست که در دادخواهی اما با صدور بیانیه ای در ماه ژانویه که مدرسه بود مورد بررسی ویلیامسون واجد شرایط بودن قبلا و هیچ نگرانی.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net