صهیون ویلیامسون وکیل می پرسد قاضی به بی اعتنایی به استشهاد

وکلای New Orleans Pelicans rookie صهیون ویلیامسون خواسته یک قاضی فدرال در کارولینای شمالی روز جمعه به بی اعتنایی به استشهاد ادعا 400.000 $پرداخت ساخته شده بود به ویلیامسون خانواده قبل از سابق دوک ستاره خود را آغاز کرد تنها کالج فصل است.

جدید پرونده توسط وکیل جفری کلاین تاکید خود را زودتر عمومی ادعا که ادعا می کند ساخته شده است در قسم استشهاد شد غلط است و شواهد به معنای حمایت از کسانی که ادعا می کند مانند یک ادعا ویلیامسون گواهینامه های جعلی.

                                                                                                                                                                                                                       

استشهاد ارائه شده به دادگاه در وینستون-سیلم در ایالت کارولینای شمالی توسط وکلای سابق ویلیامسون عامل بازاریابی Gina فورد است که به دنبال 100 میلیون دلار خسارت از ستاره بسکتبال برای نقض قرارداد.

کلاین گفت: فورد وکلا باید به دنبال یک فایل ‘œimproper از نظر قانونی بی ربط و آشکارا نادرست مجموعه ای از مقالات … با هدف sullying شخصیت آقای ویلیامسون.’�

فورد رئیس جمهور از نخست ورزشی بازاریابی واصل طرح دعوی در دادگاه در تابستان گذشته در یک ایالت فلوریدا در دادگاه متهم ویلیامسون و آژانس در حال حاضر به نمایندگی او از نقض قرارداد. که یک هفته پس از ویلیامسون در زمینه خود طرح دعوی در دادگاه در کارولینای شمالی در دادگاه فدرال به خاتمه پنج سال قرارداد با نخست ورزشی پس از حرکت به هنرمندان خلاق آژانس LLC.

در اوایل این ماه فورد وکلای شامل قسم خورده استشهاد از دونالد Kreiss خود توصیف کارآفرین از کالیفرنیا که گفت: سر از کانادا-شرکت بر اساس نام حداکثر گروه مدیریت (MMG) به او گفت که او پرداخت می شود ویلیامسون خانواده برای تعهد خود را به ثبت نام با MMG هنگامی که او را ترک دوک برای NBA.

                                                                                                                                                                                                                       

این اسناد شامل یک امضا بازاریابی توافق بین ویلیامسون و MMG از مارس 2019; دسامبر 2019 ‘œletter از بیانیه’� ظاهرا امضا شده توسط ویلیامسون و ناپدری موافقت به پرداخت $500,000 به MMG جمهور Slavko Duric برای ‘œrepayment وام’� از اکتبر 2018; و یک کپی از ویلیامسون کارولینای جنوبی گواهینامه رانندگی – که ذکر شده ویلیامسون ارتفاع به عنوان ‘œ284’� و وزن خود را به عنوان ‘œ6’206.’�

کلاین اشاره کرد که ویلیامسون امضای MMG توافق متفاوت از امضای ویلیامسون ارائه شده به فورد زمانی که او در ابتدا امضا شده با او.

کلاین اظهار داشت که فورد وکلای ‘œpossessed اطلاعات کافی برای تایید است که اسناد متصل به Kreiss استشهاد جعلی بودند. سرسری مقایسه آن اطلاعات به راحتی شواهد که این اسناد جعلی هستند.’�

Kreiss است پس گفت: Sports Illustrated او شده است می خواهم defrauded و هرگز در تماس با ویلیامسون و یا خانواده خود را.

فورد وکلای باید تمرکز خود را در مورد یک مشاجره که ویلیامسون نقض کرده کالج خود را واجد شرایط و با پسوند خود را واگذار تازه کار متحده قبل از او امضا, او, اولیه, بازاریابی, توافق با فورد.

                                                                                                                                                                                                                       

ویلیامسون طرح دعوی در دادگاه برای خاتمه بخشیدن توافق با فورد اعلام کرد که نخست ورزشی نقض کارولینای شمالی عامل های ورزشی, قانون, هر دو با عدم عبارتند از تکذیبنامهها در مورد از دست دادن واجد شرایط بودن در هنگام امضای قرارداد و این واقعیت نه نخست ورزش و نه فورد ثبت نام کرده بودند با دولت است.

فورد وکلای مدافع استدلال کرده اند یکنواخت ورزشکار عوامل عمل نمی اعمال می شود اگر ویلیامسون بود فاقد شرایط لازم برای بازی بسکتبال کالج از شروع.

برای تقویت این استدلال فورد وکلای نیز به دنبال داشته که در تابستان گذشته از شماره 1 به طور کلی NBA پیش نویس انتخاب پاسخ به سوالات در ایالت فلوریدا در دادگاه در مورد اینکه آیا او موفق به دریافت مزایای نامناسب قبل از بازی برای شیاطین آبی. آنها همچنین سوالات مطرح شده در مورد مسکن برای ویلیامسون خانواده خود را در طول دوک حرفه ای در یک جداگانه تشکیل پرونده در کارولینای شمالی.

فلوریدا دادگاه تجدید نظر در ماه گذشته اعطا ماندن به توقف رسیدگی وجود دارد تغییر تمرکز به کارولینای شمالی مورد.

دوک بارها کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد دلیل آن نیست که در دادخواهی اما با صدور بیانیه ای در ماه ژانویه که مدرسه بود مورد بررسی ویلیامسون واجد شرایط بودن قبلا و هیچ نگرانی.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de